Wsparcie #8470

Perspektywa do weryfikacji analizy morfologicznej — dodanie nowej interpretacji jest zapisywane dopiero po przejściu do nowego tokenu

Added by Michał Marcińczuk almost 6 years ago. Updated almost 6 years ago.

Status:ZamkniętyStart date:10 Jan 2018
Priority:PilnyDue date:
Assignee:Wojtek Rauk% Done:

100%

Category:-
Target version:-

Description

Zauważyłem, że po dodaniu nowej interpretacji morfologicznej nie jest ona od razu zapisywana w bazie. Pojawia się w interfejsie jako analiza wybrana, ale zostaje zapisana nie po wciśnięciu "Add interpretation option", tylko po przejściu do innego tokenu.

Czy tak ma być?

Nieoczekiwany efekt uboczny, to jak się doda interpretację klikając w "Add interpretation option" i odświeży stronę, to nowa interpretacja znika, bo nie zostaje wywołane przejście do innego tokenu, które zapisuje nową interpretację.

History

#1 Updated by Michał Marcińczuk almost 6 years ago

  • Subject changed from Perspektywa do weryfikacji analizy morfologicznej — dodanie nowej interpretacji jest zapisywany dopiero po przejściu do nowego tokenu to Perspektywa do weryfikacji analizy morfologicznej — dodanie nowej interpretacji jest zapisywane dopiero po przejściu do nowego tokenu

#2 Updated by Michał Marcińczuk almost 6 years ago

  • Assignee changed from Marcin Oleksy to Wojtek Rauk

#3 Updated by Wojtek Rauk almost 6 years ago

  • Status changed from Przypisany to Rozwiązany
  • % Done changed from 0 to 100

Dodawanie nowej interpretacji morfologicznej w dalszym ciągu jest zapisywanie dopiero po przejściu do następnego tokenu, jednak dodawanie nowych opcji interpretacji powoduje automatyczny zapis.

#4 Updated by Michał Marcińczuk almost 6 years ago

  • Status changed from Rozwiązany to Zamknięty

Also available in: Atom PDF